درباره ما
بسمه تعالی

**طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری سردخانه های ( آمونیاکی و فریونی ) تهیه دستگاه ها و کمپرسورهای خارجی و انجام خدمات تعمیرات و پشتیبانی فنی**

شرکت دنا صنعت سرما ( با مسئولیت محدود ) در زمینه ی طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری سردخانه های ( آمونیاکی و فریونی ) با تعمیرات و تهیه تجهیزات و کمپرسورها در صنعت برودتی کشور فعالیت دارد.
هدف از تاسیس شرکت برطرف کردن بخشی از نیاز صنعت برودتی می باشد، که از طرف موسسان شرکت محسوس بوده ، و نیز رشد و ارتقاء عملکرد کیفی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و اتوماسیون در زمینه صنعت برودتی کشور می باشد.
این شرکت با جذب آخرین فناوری صنعت سرما سازی و انجماد و صنایع تبدیلی عمل آوری محصولات غذایی و صنعتی و عینیت بخشیدن به آنها در کشور عزیزمان ایران فعال می باشد. اکنون شرکت دنا صنعت سرما با تکیه بر دانش متخصصان خود و تجربه نیرو های زبده ای که در زمینه ساخت و نگهداری سرد خانه در اختیار دارد، بر آن است که نظریات و خواسته های مشتریان محترم ، چه در داخل و چه در خارج از کشور ، در زمینه صنعت تبرید را مرتفع ساخته و در نیل به گسترش و رونق اقتصادی ، صنعتی و سود آوری تکیه گاهی مورد اعتماد و اطمینان مشتریان گرامی خود باشد.

امیدواریم در پایان هر پروژه ثمره کار خود را با لبخند رضایت مشتریان دریافت نماییم و این رضایت مشوق ما در بالا بردن سطح کیفی عملکردمان شود.


درباره ما | دنا صنعت سرما