معرفی محصول

اواپراتور استیل آرشه

توضيح فارسي : اواپراتور آمونیاکی استیل

* ** مزایای اواپراتور های استیل :

* وزن
استفاده از فین های آلومینیومی بجای فین های آهنی گالوانیزه شده که چگالی آن 1/3 چگالی آهن می باشد و نیز استفاده از لوله های استیل با ضخامت 0/5mm در مقایسه با لوله های آهنی با ضخامت بیش از 2/5mm باعث کاهش وزنی در حدود 2/5 برابر در اواپراتور های استیل خواهد شد.تنش کششی و تسلیمی بالاتر لوله های استیل امکان استفاده از لوله های با ضخامت کمتر را نسبت به لوله های آهنی در شرایط یکسان فراهم می آورد.

* راندمان
ضریب انتقال حرارت آلومینیوم 4/5 برابر آهن و 2برابر روی (گالوانیزه) می باشد و با توجه به اینکه انتقال حرارت در اواپراتور توسط فین انجام میگیرد استفاده از فین های آلومینیومی با ارتفاع بلند و لوله های استیل با ضخامت کم و نیز اکسپند شدن آنها، راندمان مبدل را در مقایسه با اواپراتورهای آهنی گالوانیزه شده به شکل چشمگیری افزایش می دهد که از نتایج مهم آن می توان کاهش مصرف برق و ساعت کارکرد دستگاه و در نتیجه کاهش استهلاک ماشین آلات نام برد.
نتایج بدست آمده ازین اواپراتور ها به طراحان و صاحبان پروژه ها اجازه انتخاب کویل اواپراتور با ردیف کمتر و با فاصله فین بیشتر که مزیت قیمت پایین تر را دارد، می دهد.

* دیفراست
ضریب انتقال حرارت بالای فین های آلومینیوم در مقایسه با آهن گالوانیزه شده، موجب برفک زدایی سریعتر از کویل اوپراتور میشود. در صورتیکه چگالی یک فلز را در واحد حجم بدست می آید.میزان انرژی مصرفی برای سرد کردن اواپراتور استیل بسیار کمتر از اواپراتور آهنی می باشد.

* قابلیت عملکرد در دماهای پایین و تونل انجماد
فلزات رفتارهای متفاوتی را دردمایهای پایین از خود نشان می دهند ، بطوریکه آهن در دمای 29- درجه سانتیگراد شکننده میشود، در صورتیکه خئاص فیزیکی استیل و آلومینیوم در دماهای پایین تغییرات چندانی نخواهد داشت.

قيمت ها:

  ریال

اطلاعات بيشتر :

www.denasanatco.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6720

دنا صنعت سرما | محصول